Tvorba webstránok

Moderná a funkčná webstránka

Logická štruktúra webu, prehľadný a čistý dizajn, intuitívna navigácia a pohyb po stránkach sú atribúty, ktoré pri tvorbe webstránok považujem za kľúčové. Webstránka musí byť prehľadná, rýchla a optimalizovaná pre vyhľadávače a užívateľa.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Jedna z najdôležitejších vecí pri tvorbe webstránky je aj jej optimalizovanie pre vyhľadávače alebo SEO. Správne nastavenie, štruktúra, obsah a vhodne zvolené kľúčové slová zvyšujú šance na popredné miesta vo vyhľadávaní.

Responzívny Dizajn

Responzívny dizajn znamená, že webstránka sa musí správne zobraziť  a správne fungovať na rôznych zariadeniach – na mobiloch aj tabletoch. Predovšetkýn optimalizácii webstránky pre mobilné telefóny treba venovať zvýšenú pozornosť.

Rýchle načítanie webstránky

Rýchlosť načítania webstránky je ďaľším dôležitým atribútom, ktorý rozhoduje o umiestneniach vo vyhľadávani, o interakciách a konverziách zákazníkov. Webstránka by mala byť optimalizovaná tak, aby bola čo najrýchlejšie načítaná na všetkých používaných zariadeniach.

Flexibilita pre majiteľov

Webstránka používa redakčný systém WordPress a tak je pre majiteľa jednoduché pridávať obsah alebo kedykoľvek na stránke niečo zmeniť. Redakčný systém WordPress je jednoduchý na používanie a prácu s ním zvládne po krátkom zaškolení ktokoľvek.

Analýza webstránky

Nainštalovanie a nadstavenie google analytics pre vašu webstránku Vám zabezpečí prehľadné a podrobné štatistiky o návštevnosti, interakciách a konverziách zákazníkov. Tieto cenné informácie pomôžu ďalej pri tvorbe krátkodobej a dlhodobej stratégie.

Máte záujem o novú webstránku? Kontaktujte ma: