Vitajte, som Fotograf a Grafický Dizajnér

Fotografujem
vzácne momenty

Foto službyGaléria

Fotografické Služby:

Fotografovanie interiérov a exteriérov

Vlastníci a prevádzkovatelia priestorov, ktoré ponúkajú ubytovacie a reštauračné služby, potrebujú kvalitné fotografie, ktorými sa môžu prezentovať. Platí, že kvalitná prezentácia a marketing spolu s kvalitnými službami získavajú nových klientov a zákazníkov.

Fotografovanie portrétov

Ľudia a ľudské tváre prirodzene priťahujú pozornosť. Ľahko sa môžeme stotožniť s emóciami, ktoré vyžarujú z fotografovaných osôb. Portrétna fotografia tak zohráva dôležitú úlohu nielen pri prezentácii osôb a tímov, ale slúži aj ako pekná spomienka pre najbližších.

Fotografovanie produktov

Produktová fotografia je jedna z prvých vecí, ktorú vidí potencionálny zákazník, keď nakupuje online. Kvalita produktovej fotografie a jej prevedenie teda vo veľkej miere ovplyvňuje rozhodovanie zákazníka pri nákupe. Spolu s popisom produktu by sa jej mala venovať zvýšená pozornosť.

Fotografovanie udalostí

Na významných súkromných alebo verejných udalostiach sa stretávajú ľudia podobných záujmov a taktiež rodinní príslušníci. Je pekné a žiadúce mať spomienku z takýchto udalostí vo forme kvalitnej fotografie, ktorá verne zachytáva atmosféru a zúčastnených hostí.

Fotografovanie športu a dobrodružstva

Každý športovec alebo dobrodruh túži po  výnimočnej fotografii, ktorá zveční jeho snaženie a výkony v určitom časopriestore. Takáto fotografia má potom veľkú hodnotu aj pre sponzorov a fanúšikov športu a dobrodružstva.

Panorámy na stenu

Panoramatické fotografie vytlačené na plátne, hliníkovej doske alebo akrylovom skle sú zaujímavým a vkusným doplnkom do mnohých interiérov. Panorámy dokážu v miestnosti vytvoriť pozitívnu atmosféru a priblížiť nám miesta, ktoré mame radi.

Pozrite si tiež

Moje súťažné fotografie v platforme Gurushots, príspevky v programe Miestni sprievodcovia na Google Mapách a panorámy na 500px.