Virtuálne prehliadky

Čo je virtuálna prehliadka?

Virtuálna prehliadka je spojenie viacerých sférických 360 fotografií do jedného celku, v ktorom sa dá prechádzať z fotografie na fotografiu tak ako v reálnom priestore. 360 sféricka fotografia zobrazuje celý priestor v 360 stupňovom uhle vo všetkých osiach horizontálne aj vertikálne. Virtuálna prehliadka môže byť doplnená o popisy, videá, obrázky a pôdorys.

Výhody virtuálnej prehliadky

Virtuálne prehliadky sú skvelým spôsobom ako ukázať vaše priestory potencionálnym návštevníkom v digitálnom prostredí reálnym pohľadom. 360 sférické fotografie zobrazujú realitu najvernejším možným spôsobom a neskresľujú priestor tak ako klasická fotografia. Potencionálny klient tak získa rýchly a presný náhľad vašich priestorov a môže sa lepšie a rýchlejšie rozhodnúť, či využije vaše služby.

Ako môže virtuálna prehliadka pomôcť Vášmu podnikaniu?

Virtuálna prehliadka šetrí čas zákazníka, pretože urýchľuje a skvalitňuje jeho rozhodovanie. Zákazník po prezretí virtuálnej prehliadky okamžite získava jasnú predstavu o priestore, v ktorom ponúkate svoje služby. Ak sa mu priestor páči a vyhovuje jeho potrebám, nemusí hľadať ďalej a s veľkou pravdepodobnosťou využije alebo objedná Vaše služby.

Juraj Laclavík - certifikovaný fotograf virtuálnych prehliadok pre Google Maps Street View a lokálny sprievodca siedmej úrovne na google mapách.

Chcete vedieť viac o virtuálnych prehliadkach?

Všetko, čo potrebujete vedieť o virtuálnych prehliadkach a 360 fotografií
3 príklady, ako virtuálna prehliadka pomáha pri podnikaní.