Vitajte, som Kameraman a kreatívec

Produkujem
4K Videá

Video službyReferencie

Video služby:

Svadobné Video

Svadobné video je cenná pamiatka na túto výnimočnú udalosť. Pri pozeraní svadobného videa ožívajú spomienky a krásne chvíle tohto jedinečného dňa, ktoré takýmto spôsobon môžeme opäť precítiť aj po dlhých rokoch.

Video návod

Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť. Video spája obraz a zvuk do jedného celku. Preto je ideálne využiť ho na vysvetlenie postupov pri práci či ako návod na použitie výrobku alebo aplikácie.

Produktové video

Produktové video spolu s produktovou fotografiou a popisom produktu tvoria trojicu, ktorá sa môže efektívne dopĺňať. Produktové video objasňuje zákazníkovi informácie o produkte, ktoré z popisu a fotografií nie sú zrejme.

Prezentačné video

Slúži na prezentáciu firmy, spoločnosti, prevádzky, reštaurácie, ubytovacieho zariadenia, udalostí alebo jednotlivca. Kvalitne spracované prezentačné video dokáže v dobrom zapôsobiť na klientov, investorov a sponzorov.

Dobrodružné video

Tento typ videa zachytáva momenty, ktoré sú za hranicou komfortnej zóny. Dobrodružné video tvoria emócie zvedavosti, fyzickej aktivity, strachu, adrenalínu a štastia z prežitého dobrodružstva.

Video záznam

Pri významných udalostiach, konferenciách alebo hudobnych koncertoch môže byť pre organizátora užitočné ak zabezpečí video záznam s kvalitným zvukom pre všetkých, ktorí sa nemohli zúčastniť.